Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un ertelenen Türkiye Basketbol Ligi 6. Hafta müsabakası 16.12.2020 Çarşamba günü Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanacak. Yeşil mavililerin bu müsabaka ile birlikte başka bir erteleme maçı kalmamış olacak.

Geçtiğimiz cumartesi günü kendi evinde yabancısız Semt77 Yalovaspor ile karşılaşan temsilcimiz, kıran kırana geçen maçı son ataklarda yaptığı savunma ile kazanmayı bildi.İlk yarıda oynadığı agresif basketbol ile takımına büyük destek sağlayan Koray Uzunhasan Düzece maçı hakkında “  Öncelikle mücadelesinden dolayı Yalova ekibini kutluyorum. Sahada eksik olmalarına rağmen çok sağlam mücadele ettiler. Şu an tek hedefimiz Düzce maçını kazanmak. Evimizde kayıpsız devam etmek istiyoruz. Bunun uğrunda sahada terimizin son damlasına kadar savaşacağız.” açıklamalarında bulundu.

Şu an maç eksiği ile puan durumunda 7. sırada yer alan takımımız, Düzce maçını kazanıp tırmanışını devam ettirmek istiyor. Karşılaşmada İbrahim Yıldırım’dan faydalanamayacak yeşil-mavililerde Tuğberk Gedikli’nin dönüşü ise takıma moral veriyor.

Çarşamba günü oynanacak GCT Düzce maçının yayını TBF Tv’nin Youtube kanalından naklen olacak.