Türkiye Basketbol Ligi’nde heyecan devam ediyor.

Sıkıştırılmış haftanın ilk maçından galibiyet ile ayrılan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor takımı 18.03.2020 tarihli saat 18:00’da Kurtdereli Spor Salonu’nda Final Gençlik takımı ile yapacağı 2. Maça hazırlanıyor.

Yalovaspor maçı galibiyeti ile play-off potasını zorlayan Balıkesir BŞB takımı, en az 2 galibiyet parolası ile girdiği sıkıştırılmış haftanın ilk galibiyetini almış oldu. Bursa cephesinde Final Gençlik’te ilk maçını kazanmış durumda. 2 takımda bu maça kazanmak için çıkacak ve kıyasıya bir mücadele sunacaklar.

Takımımız oyuncularından Marvin Jefferson maç hakkında “İnandığımız zaman neler yapabileceğimizi herkes gördü. Biz iyi bir takımız. Sakatlıklarla mücadele ederken bile herkes yüzde yüzünü sahaya yansıttı. Burada bir aile ortamı var ve ailen için her şeyi yaparsın. Önümüzdeki maçları da kazanıp play off heyecanını bu şehre yaşatmak istiyoruz.’’ şeklinde demeç verdi.

Corona salgını nedeni ile maçlar 2. bir emire kadar seyircisiz oynanmaya devam edecek. TBF Tv’nin Youtube hesabından maçı naklen takip edebileceksiniz.